Wózek zakupowy transportowy schodowy składany Boster XL 3k szary
dodaj do ulubionych 🩶
Opis: Wózek zakupowy transportowy schodowy składany Boster XL 3k szary
Mocny, solidny wózek zakupowy schodowy metalowy (stalowy) marki Boster z masywną torbą gospodarczą. Posiada specjalne potrójne koła, które ułatwiają wjazd na schody. Stelaż wózka jest składany, służy do transportu różnych towarów. Idealny na większe zakupy. Produkcja polska !
Udźwig do 30 kg! Mocne, grube metalowe rurki o średnicy prawie 1,2 cm, wszędzie łączenia metal-metal, dwa duże zdejmowane, masywne, potrójne koła, każde o średnicy 13 cm (opona wykonana z mikrogumy Eva, szerokość 2,5 cm), profilowana składana rączka. Wózek transportowy dzięki możliwości złożenia nie zajmuje dużo miejsca.
Stelaż:
Wymiary stelaża: wysokość łączna z kołami/szer podstawy/bok podstawy: 100 cm/ 35 cm/ 22 cm.
Szerokość/rozstaw kół: 47 cm.
Po złożeniu wymiary wózka wynoszą: 50/43/25 cm.
Kolor stelaża: grafit / mat.
Torba materiałowa:
Materiał - poliester/gruba cordura, impregnowany, wodoodporny.
Wymiary: szer/bok/wys: 35/ 25 /60 cm, pojemność 55 litrów.
Torba zamykana na gruby, podwójny, metalowy zamek błyskawiczny. Na zewnątrz duża kieszeń na suwak, wewnątrz dodatkowa kieszeń na podręczne rzeczy typu klucze, telefon itp (również zamykana na suwak).
Torby są bardzo wytrzymałe na wszelkie obtarcia, pakowne, łatwe w czyszczeniu. Posiadają dużą klapę co ułatwia załadunek. Na klapie wyhaftowane logo "Boster". Torba mocowana na stelażu za pomocą szerokiego (32 cm), wysokiego pasa z tyłu oraz dwóch dodatkowych pasów łączonych ze sobą szerokim rzepem.
Waga 3,2 kg.
Kolor: szary.
Przeczytaj koniecznie:
Boster - dodatkowe informacje - link
Dane techniczne WÓZKA / TORBY
| Pojemność | 55 l |
| Waga | 3,2 kg |
| Udźwig | do 30 kg |
| Zamknięcie torby | suwak |
| Rodzaj stelaża | składana podstawa i rączka |
| Rodzaj kółek | schodowe piankowe |
| Średnica kółek | 3 x 13 cm z każdej strony |
| Wysyłka paczkomatem | TAK |
| Możliwość zwrotu: | 14 dni bez podania przyczyny |
| Gwarancja/rękojmia dla konsumentów: | 24 miesiące |
| Kolor | szary / grafitowy |
| Rozmiar/rodzaj kółek | potrójne piankowe 3 x 13 cm |
| Rodzaj rączki | składana na pół |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności