Wózek na zakupy schodowy z potrójnymi kołami 3K Paris 02
dodaj do ulubionych 🩶
Opis: Wózek na zakupy schodowy z potrójnymi kołami 3K Paris 02
Wózek na zakupy na DWÓCH POTRÓJNYCH kółkach piankowych o średnicy 10 cm (każde kółko na potrójnej metalowej osi). Udźwig do 20 kg. Idealny do prowadzenia nawet po nierównych powierzchniach oraz schodach.
Zalety wózka na zakupy:
> Stelaż z wygodną rączką, uchwytem
> Nieprzemakalna torba ze ściągaczem
> Wkładka usztywniająca dno torby
> Wózek można łatwo i szybko złożyć na płasko, dzięki czemu zajmuje mało miejsca
> Potrójne koła, wykonane z mikrogumy EVA (każde o średnicy 10 cm-3 szt. na metalowej osi)
> Mała kieszonka z tyłu zamykana na suwak
Wymiary wózka:
Wysokość stelaża 95 cm, wysokość wózka z zamontowanymi kołami 100 cm.
Wielkość torby na zakupy szerokość 30/ bok 22 /wysokość 60 cm. Pojemność 40 litrów.
Waga: tylko 2,5 kg
Proponujemy z podobnym motywem również torebki damskie. Idealny komplet na prezent.
Dane techniczne WÓZKA / TORBY
| Pojemność | 40 l |
| Waga | 2,5 kg |
| Udźwig | do 20 kg |
| Zamknięcie torby | ściągacz |
| Rodzaj stelaża | składana podstawa |
| Rodzaj kółek | schodowe piankowe |
| Średnica kółek | 3 x 10 cm z każdej strony |
| Wysyłka paczkomatem | NIE - produkt nie mieści się do skrytki |
| Możliwość zwrotu: | 14 dni bez podania przyczyny |
| Gwarancja/rękojmia dla konsumentów: | 24 miesiące |
| Kolor | czarny |
| Wielkość wózka | średni |
| Rozmiar/rodzaj kółek | potrójne piankowe 3 x 10 cm |
| Rodzaj rączki | nieskładana |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności