Wózki Pocztowe Boster

Informacje ogólne odnośnie marki Boster:

Wózki dostępne są w kategorii WÓZKI POCZTOWE

♦  Jesteśmy jedynym producentem/dystrybutorem marki Boster

♦  Do wózków można zakupić dodatkowo koła pojedyncze lub potrójne, schodowe (trójkoło 3KXL). Uprzedzamy jednak, że potrójne koła przeznaczone są na mniejsze udźwigi (do 25 kg). Koła pojedyncze znoszą dużo większe ciężary, nawet do 100 kg. Wynika to z ich budowy i komponentów z jakich są wykonane. Koła do wózka mogą nieznacznie różnić się wyglądem od przedstawionych na zdjęciu (parametry bez zmian).

Wózek otrzymujesz złożony, wystarczy tylko założyć koła (na docisk), w przypadku wózków z torbą należy nasunąć ją na stelaż i zapiąć pas z rzepem. Torby zamykane są na plastikową klamrę lub na suwak metalowy (tj dwie metalowe maszynki umożliwiające zapięcie kłódki i taśmy z plastikowymi ząbkami).

Wózki pocztowe Boster objęte są 2 letnią gwarancją dla konsumentów (wszystkie produkty w sklepie podlegają 2 letniej reklamacji, rękojmia dla podmiotów z osobowością prawną jest wyłączona).

Do wózków marki Boster dostępne są takie części zamienne jak: koła, stelaże, torby materiałowe. Znajdziesz je w kategorii Akcesoria

Wózki pocztowe marki Boster są idealne do przewozu ulotek, materiałów promocyjnych, dokumentów, pościeli, środków czystości oraz żywności. Naszymi stałymi klientami są firmy kolportażowe, urzędy, szkoły, firmy transportowe, obiekty turystyczne i wiele innych.

Wózki możemy wykonać na specjalne zamówienie w innym rozmiarze (z dodatkowymi kieszeniami, z innym rodzajem zamknięcia, z Twoim haftowanym logo lub bez żadnego logo, w innym kolorze). W tym celu prosimy o kontakt e-mail sklep@torbygospodarcze.pl. Zamówienie nie może dotyczyć mniejszej ilości niż 10 sztuk (w przypadku innego koloru niż czarny lub granatowy minimalna ilość 20 sztuk). W przypadku zakupu identycznego modelu wózka jak w ofercie, ale bez logo minimalne zamówienie to 5 sztuk (cena bez zmian - wystarczy dopisać prośbę o torby bez logo w komentarzu do zamówienia, termin realizacji może wydłużyć się do ok 10 dni roboczych).

♦ Wózki marki Boster sprzedajemy w bardzo dużych ilościach instytucjom państwowym, urzędom, szkołom oraz innym jednostkom budżetowym. Wykorzystywane są m.in do przewozu dokumentów, akt sądowych. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem wśród tej grupy odbiorców oferujemy możliwość zakupu na fakturę z odroczonym terminem płatności 14 dni. Szczegółowe informację pod linkiem: Faktury z terminem

Zapraszamy oczywiście do stałej współpracy firmy prywatne (przy systematycznych, dużych zamówieniach istnieje także możliwość odroczonej płatności).

Dostarczamy również za granicę (tylko większe ilości powyżej 10 sztuk), cena transportu do uzgodnienia. Posiadamy NIP UE. Naszymi partnerami są firmy m.in z Czech oraz Niemiec.

[product category_id="45" onlyAvailable="true"]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl