Wózek na zakupy ze składaną rączką 3 kołowy 3M granatowy
dodaj do ulubionych 🩶
Opis: Wózek na zakupy ze składaną rączką 3 kołowy 3M granatowy
Mały wózek na zakupy na DWÓCH POTRÓJNYCH kółkach gumowych o średnicy 10 cm (każde kółko na potrójnej metalowej osi).
Wózek posiada całkowicie składaną rączkę! Zajmuje bardzo mało miejsca! Udźwig do 15 kg, pojemność 25 l.
Zrób zakupy wygodnie i bez wysiłku – nawet jeśli musisz pokonać schody! Nasz kompaktowy, składany wózek na zakupy to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni wygodę i funkcjonalność. Dla osób mieszkających w budynkach bez windy, seniorów, studentów, każdego, kto chce odciążyć swoje plecy i ramiona podczas zakupów.
Idealny do prowadzenia po nierównych powierzchniach oraz schodach. Super pomysł na prezent!
Zalety wózka na zakupy:
> Stelaż z wygodną, profilowaną, składaną rączką, uchwytem
> Nieprzemakalna torba zamykana na klamerkę
> Wkładka usztywniająca dno torby
> Wózek można łatwo i szybko złożyć ( posiada składaną rączkę)
> Potrójne, solidne koła (ułatwiają wjazd np. na schody)
> Mała kieszonka z tyłu zamykana na suwak + dodatkowo kieszonka pod klapą.
Wymiary wózka:
Wysokość stelaża 85 cm, wielkość torby na zakupy (szer/bok/wys): 25/ 20 /40 cm. Pojemność torby 25 litrów.
Waga: tylko 1,8 kg
Dane techniczne WÓZKA / TORBY
| Pojemność | 25 l |
| Waga | 1,8 kg |
| Udźwig | do 15 kg |
| Zamknięcie torby | klamerka |
| Rodzaj stelaża | składana podstawa i rączka |
| Rodzaj kółek | schodowe gumowe |
| Średnica kółek | 3 x 10 cm z każdej strony |
| Wysyłka paczkomatem | TAK |
| Możliwość zwrotu: | 14 dni bez podania przyczyny |
| Gwarancja/rękojmia dla konsumentów: | 24 miesiące |
| Kolor | granat / niebieski |
| Wielkość wózka | mały |
| Rozmiar/rodzaj kółek | potrójne gumowane 3 x 10 cm |
| Rodzaj rączki | składana na pół |