Wózek zakupowy torba plażowa na kołach z kieszenią termiczną niebieski
dodaj do ulubionych 🩶
Opis: Wózek zakupowy torba plażowa na kołach z kieszenią termiczną niebieski
Wózek na zakupy termiczny, na plażę Madisson New
Stylowy i pakowny. Piękne kolory.
Wózek na dwóch kółkach piankowych o średnicy aż 20 cm - DUŻE, CICHE KOŁA z łożyskiem!
Wymiary samej torby: 37x20x57 cm (+/- 2 cm)
Wysokość całego wózka z kołami 100 cm.
Średnica kół: 20 cm.
Waga 2,5 kg. Udźwig do 30 kg. Pojemność 48 l.
Wózek można łatwo złożyć na płasko.
Torba wykonana z grubego nylonu (poliestru), zamykana na ściągacz oraz dodatkowo klamerkę. Łatwa do czyszczenia, impregnowana.
Wózek posiada dodatkowo pakowną, termoizolacyjną kieszeń na suwak oraz małą kieszonkę na suwak z tyłu.
Kolor: niebieski
Dane techniczne WÓZKA / TORBY
| Pojemność | 48 l |
| Waga | 2,5 kg |
| Udźwig | do 30 kg |
| Zamknięcie torby | klamerka plus ściągacz |
| Rodzaj stelaża | składana podstawa |
| Rodzaj kółek | pojedyncze piankowe z łożyskiem |
| Średnica kółek | 20 cm |
| Wysyłka paczkomatem | NIE - produkt nie mieści się do skrytki |
| Możliwość zwrotu: | 14 dni bez podania przyczyny |
| Gwarancja/rękojmia dla konsumentów: | 24 miesiące |
| Kolor | granat / niebieski |
| Wielkość wózka | duży |
| Rozmiar/rodzaj kółek | pojedyncze piankowe 20 cm |
| Rodzaj rączki | nieskładana |



