Wózek plażowy bagażowy transportowy ogrodowy na zakupy
dodaj do ulubionych 🩶
Opis: Wózek plażowy bagażowy transportowy ogrodowy na zakupy
Wózek na plażę, bagażowy, turystyczny, składany ok 150 L – Strong Fold
Praktyczny i pojemny wózek turystyczny o dużej pojemności, idealny na plażę, camping, działkę, festiwale oraz rodzinne wyjazdy. Umożliwia wygodny transport zakupów, sprzętu i bagażu bez dźwigania.
Wyposażony w siatkową kieszonkę na drobiazgi oraz szerokie, ciche, łożyskowane koła, które świetnie radzą sobie nawet na piasku. Przednie koła obracane o 360° zapewniają doskonałą zwrotność, a hamulce zwiększają bezpieczeństwo i stabilność podczas postoju.
Solidna konstrukcja z materiałów PE, poliestru 600D, PVC i stali gwarantuje trwałość, a teleskopowa, odchylana rączka oraz możliwość złożenia do kompaktowych rozmiarów ułatwiają transport i przechowywanie.
Kupując wózek otrzymasz dużą torbę gospodarczą w gratisie. Możesz jej użyć jako wypełnienie do wózka.

Dla kogo?
Idealny dla osób, które szukają:
- wózka na plażę i camping
- wygodnego środka transportu dla swojego pupila
- pojemnego rozwiązania na rodzinne wyjazdy
- wózka na działkę lub do ogrodu
- wygodnego transportu większego bagażu
Najważniejsze cechy
- pojemność: ok 150 L
- maksymalne obciążenie: 100 kg
- szerokie, łożyskowane, ciche koła z bieżnikiem PVC o średnicy 17 cm (10 cm) – idealne na piasek
- przednie koła 360°
- hamulce
- teleskopowa, odchylana rączka
- wkładka usztywniająca dodatkowo dno
- składana konstrukcja z blokadą
- pokrowiec z rączką do przenoszenia
Specyfikacja techniczna
- Materiał: PE, poliester 600D, PVC, stal
- Waga: 10 kg
- Rączka: teleskopowa (95 cm)
- wymiary torby materiałowej: 80 x 40 x 30 cm
Wymiary po rozłożeniu:
- 88 × 50 × 75 cm
Wymiary po złożeniu:
- 27 × 36 × 75 cm
Kolor: zielony
Dane techniczne WÓZKA / TORBY
| Waga | 10 kg |
| Udźwig | do 100 kg |
| Rodzaj stelaża | składana podstawa i rączka |
| Średnica kółek | 17 cm |
| Wysyłka paczkomatem | NIE - produkt nie mieści się do skrytki |
| Możliwość zwrotu: | 14 dni bez podania przyczyny |
| Gwarancja/rękojmia dla konsumentów: | 24 miesiące |
| Kolor | zielony |
| Wielkość wózka | duży |
| Rodzaj rączki | teleskopowa, odchylana |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności