Wózek na zakupy zakupowy na 4 kółkach 4k SLGM niebieski
dodaj do ulubionych 🩶
Opis: Wózek na zakupy zakupowy na 4 kółkach 4k SLGM niebieski
Wózek zakupowy pchany do przodu (2 x koło o średnicy 14,5 cm oraz dwa piankowe koła przednie o średnicy 14 cm ). Koła są łożyskowane.
System „push-pull” – możliwość pchania lub ciągnięcia wózka, bardzo wygodna opcja podczas robienia zakupów.
Zalety wózka na zakupy na 4 kołach SLGM:
> Stelaż z wygodną rączką
> Nieprzemakalna, torba ze ściągaczem, na klamerkę, z przodu wygodna kieszeń zapiana na rzep oraz boczna, pakowna kieszeń
> Wózek można złożyć na płasko, dzięki czemu zajmuje mało miejsca
> Solidne, ciche koła - 4 sztuki
> Unikatowy system „push-pull” – możliwość pchania lub ciągnięcia
Wysokość wózka z zamontowanymi kołami: 105 cm.
Wielkość torby na zakupy: 34x25x60 cm.
Łączna waga 2,3 kg. Pojemność 42 litry.
Udźwig do 25 kg.
Stelaż czarny wykonany z abs (mocny i jednocześnie bardzo lekki).
Dane techniczne WÓZKA / TORBY
| Pojemność | 42 l |
| Waga | 2,3 kg |
| Udźwig | do 25 kg |
| Zamknięcie torby | klamerka plus ściągacz |
| Rodzaj stelaża | składana podstawa |
| Rodzaj kółek | pojedyncze piankowe |
| Średnica kółek | 15 cm |
| Wysyłka paczkomatem | NIE - produkt nie mieści się do skrytki |
| Możliwość zwrotu: | 14 dni bez podania przyczyny |
| Gwarancja/rękojmia dla konsumentów: | 24 miesiące |
| Kolor | granat / niebieski |
| Wielkość wózka | średni |
| Rozmiar/rodzaj kółek | pojedyncze piankowe x 4 sztuki |
| Rodzaj rączki | nieskładana |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności



