Wózek na zakupy duży plażowy z kieszenią termiczną Madisson niebieski
dodaj do ulubionych 🩶
Opis: Wózek na zakupy duży plażowy z kieszenią termiczną Madisson niebieski
Duży wózek aluminiowy na zakupy lub plażę francuskiej firmy Madisson. Posiada kieszeń termiczną.
Piękny kolor. Najczęściej wybierany przez z tej serii wózków zakupowych.
Stylowy i pakowny.
Wózek na dwóch kółkach piankowych o średnicy aż 22 cm - DUŻE KOŁA ! Wykonany z aluminium. Ultra lekki !
Wymiary samej torby: 37x24x66 cm.
Wysokość całego wózka z kołami 108 cm.
Średnica kół: 22 cm.
Waga 2,45 kg. Udźwig do 30 kg. Pojemność 65 l.
Stelaż srebrny.
Wózek można łatwo złożyć na płasko.
Torba wykonana z grubego nylonu (poliestru), zamykana na ściągacz oraz dodatkowo rzep. Łatwa do czyszczenia, impregnowana.
Wózek posiada dodatkowo pakowną, termoizolacyjną kieszeń na suwak oraz małą kieszonkę na suwak z tyłu.
Kolor: niebieski
Dane techniczne WÓZKA / TORBY
| Pojemność | 65 l |
| Waga | 2,5 kg |
| Udźwig | do 30 kg |
| Zamknięcie torby | ściągacz plus rzep |
| Rodzaj stelaża | składana podstawa |
| Rodzaj kółek | pojedyncze piankowe |
| Średnica kółek | 22 cm |
| Wysyłka paczkomatem | NIE - produkt nie mieści się do skrytki |
| Możliwość zwrotu: | 14 dni bez podania przyczyny |
| Gwarancja/rękojmia dla konsumentów: | 24 miesiące |
| Kolor | granat / niebieski |
| Wielkość wózka | duży |
| Rozmiar/rodzaj kółek | pojedyncze piankowe 22 cm |
| Rodzaj rączki | nieskładana |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności



