Wózek aluminiowy na zakupy z krzesłem KRATA KSS Czarny
dodaj do ulubionych 🩶
Opis: Wózek aluminiowy na zakupy z krzesłem KRATA KSS Czarny
Duże wózki aluminiowe na zakupy z rozkładanym siedzeniem / krzesłem (absolutny hit) na dużych kółkach piankowych o średnicy 22 cm (Idealne na plażę, piknik w terenie ). Super pomysł na prezent!
Zalety wózka na zakupy:
> Stelaż z wygodną, profilowaną rączką, uchwytem oraz ze składanym siedziskiem (udźwig siedziska do 120 kg)
> Nieprzemakalna torba ze ściągaczem i klamerką
> Wkładka usztywniająca dno torby
> Wózek można łatwo i szybko złożyć na płasko, dzięki czemu zajmuje mało miejsca
> Solidne, duże, ciche koła wykonane z mikrogumy EVA (każde o średnicy 22 cm)
> Kieszonka z przodu zamykana na suwak, dwie kieszenie boczne
Wózek zakupowy z krzesełkiem to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie na codzienne zakupy. Wyposażony w duże, ciche koła na łożyskach zapewnia płynne i lekkie prowadzenie. Lekki aluminiowy stelaż gwarantuje trwałość i odporność na korozję, a składane siedzisko umożliwia komfortowy odpoczynek w każdej chwili. Idealny dla osób ceniących wygodę i praktyczność.
Wymiary wózka:
Wysokość stelaża 94 cm, wysokość wózka z zamontowanymi kołami 100 cm - wózek dla osób o wzroście min 160 cm
Wymiary siedziska: 30cm/25cm - siedzenie na wysokości 45 cm.
Wielkość torby na zakupy szerokość 35/ bok 22 /wysokość 60 cm. Pojemność 50 litrów. Waga: tylko 2,9 kg.
Dane techniczne WÓZKA / TORBY
| Pojemność | 50 l |
| Waga | 2,9 kg |
| Udźwig | do 120 kg |
| Zamknięcie torby | klamerka plus ściągacz |
| Rodzaj stelaża | składana podstawa |
| Rodzaj kółek | pojedyncze piankowe z łożyskiem |
| Średnica kółek | 22 cm |
| Wysyłka paczkomatem | NIE - produkt nie mieści się do skrytki |
| Możliwość zwrotu: | 14 dni bez podania przyczyny |
| Gwarancja/rękojmia dla konsumentów: | 24 miesiące |
| Kolor | czarny |
| Wielkość wózka | duży |
| Rozmiar/rodzaj kółek | pojedyncze piankowe 22 cm z łożyskiem |
| Rodzaj rączki | nieskładana |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności