Torba wózek na zakupy na kołach pchany 4k niebieski
dodaj do ulubionych 🩶
Opis: Torba wózek na zakupy na kołach pchany 4k niebieski
Wózek zakupowy z czterema kołami, który możesz pchać do przodu jak chodzik lub ciągnąć jak klasyczny wózek dwukołowy. To wygodne rozwiązanie na codzienne zakupy – bez dźwigania i bez obciążania pleców.
Najważniejsze cechy:
-
Z czterema kołami – stabilny i komfortowy w prowadzeniu
-
Możliwość pchania do przodu lub ciągnięcia na dwóch kołach
-
Usztywniona, nieprzemakalna torba (43 L), wielkość torby na zakupy: 38x20x56 cm.
-
Pojemność aż 43 litry
-
Wewnętrzny stelaż z drutów usztywniających
-
Mocowanie na rzep
-
-
Kieszeń przednia na portfel, telefon lub klucze
-
Ciche, solidne koła (2 × 16 cm, 2 × 14 cm piankowe)
-
Lekki – tylko 2,7 kg
-
Składany na płasko – zajmuje mało miejsca
-
Udźwig do 25 kg
Funkcjonalny, stabilny i wygodny – idealny na większe i mniejsze zakupy.
Dane techniczne WÓZKA / TORBY
| Pojemność | 43l |
| Waga | 2,7 kg |
| Udźwig | do 25 kg |
| Zamknięcie torby | rzep |
| Rodzaj stelaża | składana podstawa |
| Rodzaj kółek | pojedyncze piankowe |
| Średnica kółek | 16 cm |
| Wysyłka paczkomatem | NIE - produkt nie mieści się do skrytki |
| Możliwość zwrotu: | 14 dni bez podania przyczyny |
| Gwarancja/rękojmia dla konsumentów: | 24 miesiące |
| Kolor | granat / niebieski |
| Wielkość wózka | duży |
| Rozmiar/rodzaj kółek | pojedyncze piankowe x 4 sztuki |
| Rodzaj rączki | nieskładana |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności