Prezent dla babci wózek na zakupy S- KRATA
dodaj do ulubionych 🩶
Opis: Prezent dla babci wózek na zakupy S- KRATA
Wózek na zakupy, idealny na prezent dla babci lub mamy, ze składaną rączką, torba zakupowa na piankowych (mikroguma EVA), czarnych kołach o średnicy 13 cm. Udźwig do 15 kg. Lekki, waży zaledwie 1,8 kg. Super pomysł na prezent. Ciekawe wzory.
Wymiary wózka zakupowego:
- wysokość stelaża z zamontowanymi kołami 84 cm.
- wielkość torby na zakupy: wys/szer/bok 45/ 30 /21cm (pojemność 30 litrów).
Wzór wózka: kratka (wzór losowy). Można w zamówieniu dopisać preferencje np"czarny", "czerwony" lub "niebieski - wzór ze zdjęcia"
Stelaż jest wykonany ze stali w kolorze srebrnym.
Torba nieprzemakalna, zamykana na klamrę z dodatkową kieszonką z przodu i z tyłu.
Rozmiar torby/wózka może różnić się +/- 2 cm.
Dane techniczne WÓZKA / TORBY
| Pojemność | 30 l |
| Waga | 1,8 kg |
| Udźwig | do 15 kg |
| Zamknięcie torby | klamerka |
| Rodzaj stelaża | składana podstawa i rączka |
| Rodzaj kółek | pojedyncze piankowe |
| Średnica kółek | 13 cm |
| Wysyłka paczkomatem | TAK |
| Możliwość zwrotu: | 14 dni bez podania przyczyny |
| Gwarancja/rękojmia dla konsumentów: | 24 miesiące |
| Kolor | różnokolorowy |
| Wielkość wózka | mały |
| Rozmiar/rodzaj kółek | pojedyncze piankowe 13 cm |
| Rodzaj rączki | składana na pół |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności