Duży wózek na zakupy zakupowy elegancki Mad czarny
dodaj do ulubionych 🩶
Opis: Duży wózek na zakupy zakupowy elegancki Mad czarny
Markowy, duży wózek aluminiowy na plażę i na zakupy francuskiej firmy Madisson
Stylowy i pakowny.
Wózek na dwóch kółkach piankowych o średnicy aż 22 cm - DUŻE KOŁA ! Wykonany z aluminium. Ultra lekki !
Wymiary samej torby: 37x24x66 cm.
Wysokość całego wózka z kołami 102 cm.
Średnica kół: 22 cm.
Waga 2,45 kg. Udźwig do 30 kg. Pojemność 55 l.
Stelaż srebrny.
Wózek można łatwo złożyć na płasko.
Torba wykonana z grubego nylonu (poliestru), zamykana na ściągacz oraz dodatkowo rzep. Łatwa do czyszczenia, impregnowana.
Wózek posiada dodatkowo pakowną, termoizolacyjną kieszeń na suwak oraz małą kieszonkę na suwak z tyłu.
Kolor: czarny
Dane techniczne WÓZKA / TORBY
| Pojemność | 55 l |
| Waga | 2,5 kg |
| Udźwig | do 30 kg |
| Zamknięcie torby | ściągacz plus rzep |
| Rodzaj stelaża | składana podstawa |
| Rodzaj kółek | pojedyncze piankowe |
| Średnica kółek | 22 cm |
| Wysyłka paczkomatem | NIE - produkt nie mieści się do skrytki |
| Możliwość zwrotu: | 14 dni bez podania przyczyny |
| Gwarancja/rękojmia dla konsumentów: | 24 miesiące |
| Kolor | czarny |
| Wielkość wózka | duży |
| Rozmiar/rodzaj kółek | pojedyncze piankowe 22 cm |
| Rodzaj rączki | nieskładana |