Wózek transportowy składany czterokołowy Platforma
dodaj do ulubionych 🩶
Opis: Wózek transportowy składany czterokołowy Platforma
Mocny, solidny wózek na 4 kołach składany z platformą, metalowy, do transportu różnych towarów. Produkcja polska.
Wózek jest idealny do przewozu ciężkich rzeczy. Udźwig do 120 kg! Mocne, grube metalowe rurki o średnicy 1,2 cm, cztery masywne koła o średnicy 15 cm, profilowana gumowa rączka. Wózek gospodarczy dzięki możliwości złożenia zajmuje mało miejsca.
Wymiary: wys (od podłoża do końca rączki)/dłuższy bok/ krótszy bok: 105 cm/ 56 cm/ 44 cm.
Platforma wózka: 50 cm x 40 cm
Po złożeniu wymiary wózka wynoszą: 72/50/25 cm.
Waga 5 kg. Kolor: srebrny.
Dane techniczne WÓZKA / TORBY
| Waga | 5 kg |
| Udźwig | do 100 kg |
| Rodzaj stelaża | składana podstawa i rączka |
| Rodzaj kółek | lany plastik - 4 sztuki |
| Średnica kółek | 15 cm |
| Wysyłka paczkomatem | NIE - produkt nie mieści się do skrytki |
| Możliwość zwrotu: | 14 dni bez podania przyczyny |
| Gwarancja/rękojmia dla konsumentów: | 24 miesiące |
| Kolor | szary / grafitowy |
| Wielkość wózka | duży |
| Rozmiar/rodzaj kółek | pojedyncze plastikowe |
| Rodzaj rączki | nieskładana |