Polityka zwrotów i wysyłka zamówień

Naszym priorytetem jest jak najszybsze i bezpieczne oraz niedrogie dostarczenie do Ciebie towaru.

Koszty przesyłki zależą od wybranej formy płatności oraz wagi zamówionego towaru. Wszelkie informacje odnośnie kosztów przesyłki zostaną zamieszczone na stronie odnośnie Twoich zakupów w sklepie torbygospodarcze.pl.

Towar wysyłamy w ciągu 2 dni kurierem DPD (gwarantowane powiadomienie sms przed doręczeniem oraz podany mailowo numer telefonu do kuriera w razie potrzeby).

Przykładowe ceny przesyłki:

Kurier Inpost - 15 zł (od 1 do 30 kg)

Kurier DPD - 14 zł (od 1 do 30 kg)

Kurier Inpost za pobraniem -24 zł (do 30 kg)

Kurier DPD za pobraniem 22 zł (do 30 kg )


Zwroty

W ciągu 30 dni zwrócimy Tobie pieniądze bez zadawania pytań.

Zasady działania 30 dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy: - Jeżeli uznasz, że z jakiegokolwiek powodu otrzymany towar nie spełnia Twoich oczekiwań, a nie został uszkodzony, napisz o tym do nas sklep@torbygospodarcze.pl i odeślij przesyłkę w ciągu 14 dni od daty odebrania na nasz adres: Fol-Simp Monika Janiec, ul. Suwalska 6/47 03-252   Warszawa. Po otrzymaniu towaru od Ciebie zwrócimy Tobie pieniądze na konto lub przekazem pocztowym na Twój adres. Zwrócony towar nie może nosić śladów użytkowania. Zwrot pieniędzy dotyczy wartości towaru oraz przesyłki do klienta - nie obejmuje kosztów przesyłki zwrotnej od klienta do sprzedawcy.

Termin 30 dni nie dotyczy zakupów na firmę (z fakturą)

W przypadku nieuzasadnionego braku odbioru paczki i nieuiszczenia opłaty (dotyczy przesyłki za pobraniem) klient ponosi koszty transportu w obydwie strony.